Skarby Podkarpackie nr 33 i Dwór w Kopytowej

?Skarby Podkarpackie? to czasopismo niezwykłe. Jego autorzy, przypominają o tym co na Podkarpaciu najcenniejsze i warte zachowania. W numerze 33-cim czasopismo nie zapomina o prywatnych muzeach opisując Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej koło Krosna. Dwór który do nie dawna pełnił funkcje obory został odtworzony z pietyzmem i wypełniony niezwykle cennymi dziełami sztuki, stając się muzeum o wartości ponadregionalnej. Zbiory są chętnie udostępniane zwiedzającym przez prywatnego właściciela Andrzeja Kołdera.

Wydanie w formie elektronicznej dostępne jest do pobrania tutaj

?Skarby Podkarpackie? dostępne są w redakcji w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia ?Pro Carpathia? przy ul. Gałęzowskiego 6/317 w Rzeszowie.
Numer ukazał się dzięki projektowi ?Produkty tradycyjne szansą na rozwój? współfinansowanemu przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska ? Republika Słowacka 2007 ? 2013.
Numery archiwalne dostępne są również na stronie internetowej czasopisma

źródło: malopolska24.pl i skarbypodkarpackie.pl